Rozchody a odmítnutí

Jak se co nejrychleji přenést přes odmítnutí a co dělat, když nás strach z něj brzdí ve vztazích? Jak naložit s rozchodem, když ho nečekáme? A jak zvládnout "přátelský" rozchod, který ale stejně bolí? 

Odmítnutí bolí. Často se za něj stydíme a někdy i děláme dost pro to, abychom se mu vyhnuli.  Přesto odmítnutí a rozchody do vztahů přirozeně patří a ti, kteří je umí zvládat, dokáží navazovat vztahy odvážněji a být v nich s větší lehkostí. 

Na tomto webináři si řekneme, proč je odmítnutí tak náročné a co můžeme udělat pro to, abychom ho lépe zvládali. Pobavíme se o tom, jak se "dobře" rozejít a rozchod rozdýchat, kdy se po rozchodu vrátit zpět k seznamování a jestli dává smysl být s ex přáteli. Dotkneme se i naší sebehodnoty a jakou hraje roli ve zvládání odmítnutí a rozchodu. 

Využíváme data z výzkumů, odborné literatury a zkušenosti z naší terapeutické praxe. Čekají vás konkrétní tipy a obsah, který lze okamžitě využít, ať už právě zpracováváte rozchod nebo chcete být do budoucna odolnější ve zvládání odmítnutí. 

Kdykoliv ze záznamu

Každý účastník získá přístup k záznamu na 3 měsíce. Dívejte se opakoveně nebo i s dalšími lidmi. 

Online odkudkoliv

Záznam spustíte na pár kliknutí z počítače nebo telefonu. Kdyby byly problémy, jsme k dispozici. 

490 Kč

Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. 

Otázky, na které se zaměříme

Proč odmítnutí tolik bolí? A máme se ještě snažit, i když nás druhý odmítl*a?

Jak naložit s rozchodem, když ho nečekáme?  Má smysl dát si pauzu nebo se rovnou rozejít?  

Jak druhé citlivě odmítat? Dává smysl být po rozchodu přáteli? 

Webinářem vás provedou ...

Leona Plášilová vystudovala psychologii na Univerzitě Karlově, kde pokračuje v doktorském studiu. Je v integrativním psychoterapeutickém výcviku a jako psycholožka působí také v Centru pro sexuální zdraví v Národním ústavu duševního zdraví, kde se věnuje výzkumu sexuality a skupinové terapii. Ve své práci se zaměruje na témata spojená s partnerstvím a intimitou. 

Markéta Šetinová studovala sociologii na Univerzitě v Oxfordu a nyní pokračuje s výzkumem na Univerzitě Karlově, kde se zaměřuje na proměnu partnerských vztahů v dnešní době. Je absolventkou systemického psychoterapeutického výcviku a ve své praxi se dlouhodobě věnuje individuální práci především se singles a s lidmi na začátku vztahu. 

Proč se zúčastnit

Naučíte se lépe zvládat odmítnutí 

Odmítnutí bolí, ale v životě se mu nelze vyhnout. Na tomto webináři pochopíte, proč je odmítnutí zraňující, a dozvíte se konkrétní tipy, jak ho zvládat. Tuto dovednost využijete nejen v partnerských vztazích, ale i v přátelství, rodině nebo práci. 

Zlepšíte se v komunikaci 

Mluvit o konci vztahu patří mezi nejtěžší komunikační situace. Na webináři si projdeme způsoby, kterými můžeme o odmítnutí nebo rozchodu mluvit, ať už se rozcházíme my nebo druhá strana.  

Dostanete záznam a další materiály

Spolu se záznamem vám poskytneme všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli. Můžete si v klidu projít české i zahraniční materiály a dále se v tématu vzdělávat.

Jak to bude probíhat prakticky?

Záznam si koupíte online přes tento web. Jakmile ho zaplatíte, dostanete potvrzení vaší objednávky do emailu. Do 24h vám přijde email s odkazem na webinář, který lze spustit z jakéhokoliv prohlížeče. Dále dostanete seznam zdrojů a materiálů k další inspiraci. 

Je tento webinář jen pro lidi čerstvě po rozchodu?

Webinář se hodí pro lidi v celé řadě vztahových situací. Obzvlášť užitečný je pro lidi, kteří svůj rozchod zpracovávají (bez ohledu na to, jestli se stal před měsícem nebo před lety) a pro všechny, kteří se chtějí posílit ve zvládání odmítnutí, hlavně během seznamování a randění. Své si v něm najdou i ti, kteří o rozchodu přemýšlí nebo jsou ve vztahu, kde se k rozchodu schyluje. 

Po rozchodu mám deprese. Pomůže mi tento webinář?

Webinář má vzdělávací charakter. Získáte informace o zvládání rozchodu a odmítnutí, které mohou zprostředkovat náhled na vaši aktuální situaci a posílit některé dovednosti potřebné ke zpracování konce vztahu. Webinář může být dobrým doplňkem, pokud sami nebo s partnerem docházíte na terapie, ale v žádném případě nemůže nahradit terapii nebo lékařskou pomoc.